Kiütéses győzelmet aratott Szombathelyen az MTK a labdarúgó NB I pénteki találkozóján. Illés ezúttal az előkészítésben jeleskedett, a gólokat Ferenczi szerezte.

NB I, 10. forduló:
Haladás - MTK Hungária 0-5 (0-2)
Szombathely, 6000 néző, V: Juhos
Haladás: Takács T. - Nagy G., Horváth A., Juhász T., Tóth P. - Nagy L. (Czeglédi, 53.), Kaj (Lukács T., 73.), Suriel (Japa, 46.), Halmosi - Preisinger, Varga A.
MTK: Hajdu - Komlósi, Smiljanic, Győri - Horváth L. (Branezac, 57.), Czvitkovics (Buzsáky, 70.), Jezdimirovic, Zavadszky, Kanta - Illés, Ferenczi (Juhász, 81.)
gól: Ferenczi (4., 61., 70.), Czvitkovics (42.), Illés (66.)
sárga lap: Komlósi (18.)

4. perc: Czvitkovics szabadrúgására Ferenczi érkezett, s közelről a bal felső sarokba juttatta a labdát (0-1).

42. perc: Győri átadását Czvitkovics 10 m-ről gurította a kapuba (0-2).

61. perc: Illés ugratta ki Ferenczit, a csatár egy csel után ballal Takács mellett higgadtan a hálóba passzolt (0-3).

66. perc: Győri adott jó labdát Illésnek, a 400. élvonalbeli meccsét ünneplő játékos pedig 5 m-ről a kapuba talált (0-4).

69. perc: Illés ismét kihagyhatatlan helyzetbe hozta Ferenczit: a csatárnak 5 m-ről csak Takácson kellett átpörgetnie a labdát (0-5).