Lakatos Márktól már megszokhattuk a túlzást, az extravaganciát és a határfeszegetést, a stylist tipikus képviselője azon homoszexuális közösségnek, akik miatt a rengeteg negatív sztereotípia kialakulhatott sokakban a meleg emberekkel szemben. Stylist révén övé az előjog, hogy magára tekerve egy mosásban összement nagymamatakarót, sárga bőrnadrágban és női táskával feszítve egyértelműen a sikkesek táborát erősítse, míg, ha más öltözne így, arról bárki azt gondolná, hogy simán csak futóbolond.
Az utóbbi években egyre többet látni női sminkben, hiányos, túl-szexualizált női ruhákban és magas sarkúban.
Ez, ha valaki korlátolt, divatot nem követő konzervatív ne tudná, a drag-style.
Amikor homoszexuális férfiak öltenek magukra feltűnő, női jegyeket túlzóan kiemelő, a női testet túl-szexualizáló és tárgyiasító stílusú, többnyire hiányos öltözetet, amihez ehhez passzoló smink is jár.
Lakatos legutóbb a Budapesti Tavaszi Fesztivál keretein belül, egy Gryllus Dorka által rendezett előadás során öltötte magára a drag jelmezt, bugyiját (ha volt rajta) alig takaró bőr zakóban, neccharisnyában, arany magas sarkú csizmában és extra sminkben lépett színpadra. Lakatos az Instagramjára posztolt képhez azt írta: „Színész szeretett volna lenni, de nem vették fel, most azonban túl-szexualizált neccharisnyás nőnek öltözve már a második darabban is játszhat.”
Micsoda szerencse, hogy a woke ideológia egyáltalán nem tarolta le itthon sem a művészetet, hogy Budapesten ma már bárki, korhatár nélkül megnézheti Lakatos Márkot is neccharisnyában a színpadon!
Éljen a művészet, éljen az álmok beteljesülése!