A kormánypárti politikus hozzátette: arra is készülnek, hogy akár a brüsszeli bevándorláspárti politikával szembemenő tagállamoktól is pénzt vegyenek el, hogy aztán
ezeket az összegeket a bevándorláspárti Soros-szervezeteknek adják.
Kijelentette: Brüsszel azért akar a Soros-szervezeteknek több pénzt adni, hogy azok még több bevándorlót hozzanak be Európába.
Hidvéghi Balázs szerint ez egy újabb bizonyíték arra, hogy az Európai Parlament jelenlegi, bevándorláspárti többsége lépésről lépésre a Soros-terv szerint halad.
Emlékeztettt arra, hogy a Soros György által 2015-ben közzétett Soros-terv 6. pontja szerint
a migránsok betelepítése érdekében az EU-nak mozgósítania és pénzelnie kell az NGO-kat,
hogy ezek a migráció szponzoraként működjenek.
Soros tehát már négy évvel ezelőtt is azt javasolta, hogy az EU biztosítson finanszírozást ezeknek a bevándorlásszervező civil szervezeteknek - mutatott rá a Fidesz kommunikációs igazgatója, aki szerint úgy tűnik, hogy
ezt a megrendelést Brüsszel és az Európai Parlament teljesíti is.
"Látható, hogy nem hiába találkozgat Soros György zárt ajtók mögött rendszeresen a brüsszeli vezetőkkel, hogy a terveit elfogadtassa" - fogalmazott.
Hidvéghi Balázs felháborítónak nevezte, hogy
az európai emberek pénzéből akarják "kitömni támogatásokkal" a Soros-szervezeteket,
csak azért, hogy a migrációt elősegítsék és felgyorsítsák. Úgy vélte: ha ez a bevándorláspárti többség marad és erősödik meg az európai parlamenti választáson, akkor Európából végérvényesen "bevándorlókontinenst" csinálnak.
Hangsúlyozta: Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselői természetesen nemmel szavaztak az EP-ben ezekre a javaslatokra, ugyanakkor
a magyar baloldali európai parlamenti képviselők szokás szerint megszavazták ezeket,
ahogy eddig is minden más, migránspárti brüsszeli javaslatra igent mondtak. A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint ezzel a magyar ellenzéki pártok feliratkoztak "Soros közös listájára" és a bevándorláspárti oldalon állnak továbbra is.
A magyar emberek
kizárólag a Fidesz-KDNP képviselőire számíthatnak akkor, amikor Brüsszelben meg kell védeni Magyarországot az erőltetett migrációtól.
Az Európai Parlament csütörtökön megszavazta azon tervezett mechanizmusnak a létrehozását, amelynek keretében bizonyos, például jogállamisági feltételekhez kötnék az Európai Unió tagállamainak megítélt közösségi források kifizetését a 2021-2027 közötti költségvetési ciklusban. Az EP emellett azt a határozatot is elfogadta, amelynek értelmében a tervezettnek mintegy háromszorosára emelnék a demokratikus értékeket védő civil szervezetek támogatását a 2021-2027-es uniós költségvetési keretben.