Ezüstérem
7
Bronzérem
6
A pénteki bajnoki találkozón aratott 3-1-es győzelme után kedden, a Magyar Kupa elődöntőjében is sikerrel járt a Haladás: ezúttal idegenben verte a Dunaújvárost, s került elsőként az MK május 1-jén sorra kerülő fináléjába, ahol az ellenfele a szerdai Tatabánya-Újpest párharc győztese lesz.

Magyar Kupa, elődöntő:
Dunaferr - Haladás 2-3 (0-1)
Dunaújváros, 1500 néző
vezette: Bede
Dunaferr: Németh V. - Molnár (Sowunmi 36.), Salamon (Rósa D. 87.), Éger, Kiss Gy. (Nikolov 69.) - Lengyel, Bagoly, Ja:kl, Rósa H. - Balaskó, Tököli
Haladás: Takács - Juhász, Flavio Pim, Szekér, Leandro - Lukács (Nagy L. 56.), Némethy (Czeglédi 69.), Németh T., Halmosi - Filipovic, Preisinger
gól: Lengyel (56., 78. - 11-esből), illetve Filipovic (33.), Preisinger (75.), Leandro (81. - 11-esből)
sárga lap: Molnár (1.), Sowunmi (62.), illetve Lukács (11.), Szekér (62.), Filipovic (67.)

33. perc: ártatlannak tűnő beívelést Salamon a jobb kapufára csúsztatott, Halmosi középre adott, Filipovic pedig közelről a kapuba pofozta a labdát (0-1).

56. perc: Rósa Henrik indította a baloldalon Tökölit, aki jól látta meg a középen érkező Lengyelt, a Dunaferr csapatkapitánya tizennégy méterről, egyből a kapu jobb oldalába lőtt (1-1).

75. perc: Czeglédi jobboldali beadását Preisinger hét méterről, jobbal a kapu bal alsó sarkába perdítette (1-2).

78. perc: Bagolyt Czeglédi rántotta le a tizenhatoson belül, a büntetőt Lengyel nagy erővel laposan a kapu közepébe vágta (2-2).

81. perc: Czeglédi jobboldali beadására Halmosi mozdult, akit Nikolov kilökött a labda alól, ez is tizenegyes. Leandro a kapu jobb oldalát célozta meg, a labdába Németh Viktor még beleütött, de az a
kezéről a hálóba pattant (2-3).