Olaszország
Németország
21:002024. június 29.
Dánia
Harmadik mérkőzését is megnyerte az Egyesült Államok férfikosárlabda-válogatottja a 2004-es olimpia kontinentális selejtezőtornáján, Puerto Ricóban. A Dream Team ezúttal Venezuela legjobbjait győzte le magabiztosan. A németországi, felkészülési Szuper Kupán a házigazda könnyedén verte a svédeket.

A Larry Brown irányította Egyesült Államok szinte kizárólag zsákolásokból szerezte pontjait, s akkora volt a tudásbeli különbség, hogy a második félidőre olykor trehányságba csapott át Tracy McGradyék játéka. Szokásuktól eltérően repülőrajtot vettek az észak-amerikaiak, az első negyed végén már 26-11-re vezettek, de aztán visszavettek az iramból.

Az amerikaiak pontszerzői: McGrady 16, Iverson 14, Carter, Bibby és Duncan 13-13, Brand 10, J. O'Neal és Jefferson 5-5, Allen 4, Martin 3, Kidd 2

A Dream Team a mezőnyből 59 százalékos hatékonysággal célzott, Mike Bibby, a Sacramento irányítója például mind a négy triplájából betalált. Duncan 13 pontja mellett ugyanannyi lepattanót gyűjtött, adott 5 gólpasszt és blokkolt két dobást, akárcsak McGrady. A legtöbb gólpasszt, hetet Iverson adta, volt három labdaszerzése is, igaz viszont, hogy nyolcszor eladta a labdát.

5. Virgin-szigetek 2

Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény dönt.

A házigazda németek magabiztosan győztek az első fordulóban a két hét múlva kezdődő svédországi férfikosárlabda Európa-bajnokság braunschweigi felkészülési tornáján, a Szuper Kupán.