A Lens a hét közben továbbjutott az UEFA-kupában, a Nancynak ugyanez nem sikerült, a Ligue 1 26. fordulójában éppen egymással került össze a két gárda, és a végeredmény úgy lett 2-2, hogy a vendégek a 90. percben egyenlítettek a csereként beállt Juszuf Hadzsi góljával.

A PSG is bekerült a legjobb 16 közé a második számú európai kupasorozatban, de ez lehetett a párizsiak egyetlen sikerélménye a héten, mert a Saint-Etienne az első félidőben szerzett gólokkal elvitte a pontokat a Parc des Princes-ből.

A fővárosiak az elmúlt négy fordulóban veretlenek maradtak - két döntetlen és két győzelem volt a mérleg - , így némiképp váratlan volt a mostani vereség, aminek köszönhetően nem sikerült elmozdulni a veszélyes zónából.

A PSG csak azért nem áll kiesőhelyen, mert az azonos pontszámmal rendelkező Valenciennes rosszabb gólkülönbséggel rendelkezik, Kovács Kálmán egykori csapata Bordeaux-ban kapott ki 2-1-re.

Ligue 1., 26. forduló:
Girondins Bordeaux - Valenciennes 2-1 (2-0)
Menegazzo (24., 11-esből), Jussie (44.), illetve Dossevi (83.)

Racing Lens - AS Nancy 2-2 (2-1)
gól: Dindane (19.), S. Keita (24., 11-esből), illetve Fortune (6.), Hadzsi (90.)

Paris Saint-Germain - Saint-Etienne 0-2 (0-2)
gól: Perquis (32.), Ilan (44.)