11:15VívásLiza Pusztai-Michela Battiston
12:20ÖkölvívásHarrison Garside-Richard Kovacs
HUNMagyarország
20:05VízilabdaMagyarország-Kanada
21:00KézilabdaArgentína-Magyarország
NyílNyíl
A címvédő Juventus 3-2-re kikapott a Sampdoria vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A hazaiak az első négy kaput eltaláló lövésükből szerezték a három góljukat. A Juventus - amely a ráadás perceiben talált be kétszer - legutóbb két hónapja, a Bajnokok Ligája csoportkörében a Barcelonától kapott három gólt.

A találkozón a Sampdoria szerzett vezetést,

Duvan Zapata egy lehulló labdát fejelt öt méterről Wojciech Szczesny kapujába az 52. percben. Az uruguayi Lucas Torreira a 71. percben 16 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, így már kétgólos volt a hazai előny. Gianmarco Ferrari találatával pedig már 3-0 volt az állás

a Sampdoria javára, aki Fabio Quagliarella passza után közelről pofozta a labdát a hálóba.

A Juventus nagy meglepetésre kikapott a Sampdoria otthonában Forrás: AFP/Marco Bertorello

A Juventus az utolsó percekben kezdett el futballozni: előbb szépíteni tudott furcsa körülmények között megítélt tizenegyest

Gonzalo Higuain váltott gólra, majd Paulo Dybala lőtt 16 méterről a kapuba,

de így is kikapott Genovában a torinói együttes és négy pontra leszakadt a Napolitól.

Cserék

A Genoa 1-0-ra nyert a Crotone otthonában. A vendégek elmúlt három összecsapásukat elvesztették az élvonalban, míg a Crotone két győztes találkozót követően maradt alul.

A Benevento megint az utolsó másodpercekben bukta az első pontját,

ezúttal a Sassuolo ellen, amely Federico Peluso révén a 94. percben szerezte a győztes gólt, úgy, hogy előtte Domenico Berardi büntetőt is hibázott.