0

Nem várt pofonba szaladt bele a Valencia

Valencia, Santi Mina
Santi Mina of Valencia CF during the Spanish Copa del Rey, Round of 8, match between Valencia CF and Deportivo Alaves at Estadio de Mestalla on January 17, 2018 in Valencia, Spain. (Photo by Maria Jose Segovia/NurPhoto)
A Valencia idegenben 2–1-re kikapott a Las Palmastól a spanyol bajnokság 20. fordulójában.

Pedig Santi Mina góljával már az ötödik percben megszerezte a vezetést a Valencia. A liga legrosszabb védelmével rendelkező Las Palmas azonban nem zuhant meg, sőt, Jonathan Viera góljával még az első félidőben kiegyenlített.

Santi Mina góljakor úgy tűnt, sima Valencia-győzelem lesz a vége Forrás: NurPhoto/Maria Jose Segovia/NurPhoto/Maria Jose Segovia

A szünet után Gabriel Paulistát szabálytalanságért és szövegelésért kiállította a bíró, a hazaiaknak pedig tizenegyest fújt. Jonathan Calleri berúgta, 2–1.

A december végén kinevezett Paco Jémeznek ez volt az első győzelme.

A Las Palmas elmozdult az utolsó helyről, a Valencia maradt harmadik.