19:25VívásEszter Muhari-Auriane Mallo-Breton
21:44ÚszásSzabad 4 x 100m
HUNPóta Georgina
22:15AsztaliteniszGeorgina Pota-Xiaona Shan
NyílNyíl
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójának szombat esti mérkőzésén az Internazionale 3-0-ra nyert a Genoa vendégeként, így feljött a második helyre a tabellán, és négy pontra megközelítette a Juventust.

Az első játékrészben az Inter játszott fölényben, ez a labdabirtoklásban (44-56 százalék) és a kapura lövésekben is meglátszott: a milánói sztárcsapat ötször, míg a Genoa háromszor próbálkozott. A fölényt pedig előnyre is tudta váltani Antonio Conte együttese, ugyanis

a 34. percben Romelu Lukaku fejjelt volt eredményes, hiába reklamálták a hazai játékosok, hogy a belga támadó szabálytalanul indult.

A második játékrészben sem változott a játék képe, az Inter irányította a meccset, a Genoa nem sok veszélyt jelentett a milánói együttes kapujára. A mezőnyfölényét pedig ebben a felvonásban is gólra tudta váltani az Inter:

a 83. percben Victor Moses jobb oldali beadása után Alexis Sanchez a kapufa segítségével lőtt közelről a kapuba. objektum

Az utolsó pillanatokban ment előre a Genoa, de ebből is az Inter jött ki jól.

A 93. percben egy vendég kontra végén Romelu Lukaku villant meg ismét, de ezúttal lábbal volt eredményes.

Az Inter a sikerével négy pontra megközelítette az első helyen álló Juventust, igaz, a torinói együttes egy meccsel kevesebbet játszott, és Antonio Conte együttesének már csak két mérkőzése van hátra. A Genoa a vereség miatt még nem nyugodhat meg, a Leccével még küzdhet a bennmaradásért.