A Nemzetek Ligája B divíziójában az angol labdarúgó-válogatott 3-1-re nyert Finnországban.

Az Európa-bajnoki keretből kimaradó Jack Grealish góljával szereztek vezetést az angolok a 18. percben, ezt követően sokáig 0-1 állt az eredményjelzőn. A 74. percben aztán Trent Alexander-Arnold végezhetett el szabadrúgást mintegy 22 méterről. Szoboszlai Dominik liverpooli csapattársa fantasztikus mozdulattal csavart a jobb felső sarokba, Lukas Hradecky kapus nem érhette el a csodásan helyezett labdát.

Alexander-Arnold csodás gólt lőtt
Fotó: AFP (Photo by Jonathan NACKSTRAND / AFP)

Az angol válogatott a 84. percben Declan Rice okos pörgetésével növelte előnyét, majd Arttu Hoskonen szöglet utáni fejesgóljával még szépítettek a finnek,

így 3-1-es vendéggyőzelmet hozott a találkozó. Az angolok a görögök elleni történelmi vereség után tehát javítottak a Nemzetek Ligájában, csoportjukban jelenleg a második helyen állnak az éllovas Görögország mögött.

Az NL B divíziójában a szlovén válogatott 1-0-ra győzött a nyeretlen kazah csapat vendégeként.