Mint ismert, Sallai Roland a Fenerbahce ellen 3-1-re megnyert török bajnoki rangadón mutatkozott be a Galatasaray labdarúgócsapatában. Az isztambuli sztárcsapat a meccs után természetesen alaposan megünnepelte a sikert.

A magyar válogatott támadó múlt pénteken szerződött az isztambuli együtteshez - a Galatasaray hatmillió eurót fizet érte négy részletben, négy év alatt a német klubnak - és szombaton lépett pályára először új csapatában.

Galatasaray, Sallai Roland
Így ünnepeltek Sallai Rolandék
Fotó: Galatasaray/X

Hatalmas volt Sallaiék boldogsága

Sallai a 75. percben csereként lépett pályára, amikor a Galata már 3-1-re vezetett.

A José Mourinho írányította Fenerbahcénak esélye sem volt, 3-0 után a 63. percben sikerült csak szépíteni Edin Dzeko büntetőjével, amit

a hazai csapat igen érdekes pillanatok után kapott meg.

A török sajtó szerint csak megesett a bíró szíve Mourinhóékon, és talán van is benne egy kis igazság.

Ami az ünneplést illeti, természetesen a 27 éves magyar focista is részese volt a nagy boldogságnak.

A nagy örömködés - erről ide kattintva érhető el videó - pedig érthető is, a Galata a rangadón elért sikerével hat forduló után is hibátlan a bajnokságban.