A labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójában a Fehérvár a Paks csapatát fogadta a Sóstói Stadionban. A találkozó 45. percében a Vidi szerzett vezetést a 16-szoros magyar válogatott Holender Filip hatalmas góljával.

Az első félidő utolsó percében a semmiből szerzett a vezetést a Fehérvár. Csongvai Áron cipelte fel a labdát a baloldalon, majd adott egy 30 méteres keresztlabdát Holender Filipnek, a korábbi válogatott támadó mellel levette, majd egy pattanás után, 19 méterről hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba (1-0).

A 30 éves szélső augusztus elején került az NB II-es Vasastól kölcsönbe a Fehérvárhoz. A 16-szoros magyar válogatott játékos az első gólját lőtte a Vidiben, amelyben ez volt a hetedik meccse.