Pont a tökéletes ellentéte történt annak, amit a szakkommentátor mondott a meccs közben - videó

FOOTBALL - ENGLISH CHAMP - ASTON VILLA v WEST BROMWICH ALBION 2015 ANGLETERRE ASTON VILLA CHAMPIONNAT CHAMPIONSHIP ENGLAND ENGLISH FOOT FOOTBALL league PREMIER Soccer SPORT WBA WEST BROMWICH ALBION SQUARE FORMAT
Aston Villa Manager Tim Sherwood prays right before Christian Benteke scores the game-winning goal from the penalty spot, 2-1 during the English championship Premier League football match between Aston Villa and West Bromwich Albion on March 3, 2015 at Villa Park in Birmingham, England. Photo Joe Toth / Backpage Images / DPPI
Szerdán este a Premier League 13. fordulójának rangadón a Liverpool 2-1-re legyőzte a Tottenham csapatát az Anfielden. A találkozó győztes gólját a brazil válogatott Roberto Firmino fejelte egy szöglet után a 90. percben. A mérkőzés egyik szakkommentátora, a korábban a Tottenham csapatát erősítő Tim Sherwood rendesen kinevettette magát, ugyanis a Liverpool győztes gólja előtt megmondta a tutit, amire Firmino azonnal rácáfolt.

A 90. percben a Liverpool balhátvédje, Andy Robertson készülődött elvégezni a szögletet, miközben Tim Sherwood a stúdióban azt mondta:

"Nem aggódom a szöglet miatt, mert a Tottenham uralja a légteret"

– jegyezte meg a korábbi háromszoros angol válogatott középpályás, majd néhány másodperccel később Firmino gólt fejelt, és egy pillanatra elállt a szava.