Bronzérem
0

Westbrook megszerezte 15 ezredik pontját

Oklahoma City Thunder, Russell Westbrook, kosárlabda, NBA
PHOENIX, AZ - MARCH 03: Russell Westbrook #0 of the Oklahoma City Thunder reacts during the final moments of the second half of the NBA game against the Phoenix Suns at Talking Stick Resort Arena on March 3, 2017 in Phoenix, Arizona. The Suns defeated the Thunder 118-111. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Christian Petersen/Getty Images/AFP
Hiába érte el szezonbeli 40. tripladupláját Russell Westbrook, az Oklahoma City Thunder hazai pályán 113-101-re kikapott a Charlotte Hornetstől az NBA legutóbbi játéknapján.

Egyéni csúcsot jelentő 26 pontjával Patrick Beverley lett a Houston kosárcsapatának hőse az NBA legutóbbi játéknapján. A Rockets a vírusos betegség miatt a szezonban először hiányzó James Harden nélkül 123-116-ra győzött a Phoenix Suns otthonában, az arizonaiaknak ez volt zsinórban a 12. vereségük.

A hazaiak a franchise-történet során először kaptak ki egy szezonban mind a négy alapszakasz-meccsen a Houstontól.

A Cleveland őrült mérkőzésen, kétszeri hosszabbítás után győzte le az Indiana Pacerst, a hazaiak legjobbja természetesen LeBron James volt, aki a meccs utolsó percében egy triplával tette fel koronát teljesítményére. A 135-130-as sikerből végül 41 ponttal, 15 lepattanóval és 11 assziszttal vette ki a részét..

Russell Westbrook Forrás: AFP/2017 Getty Images/Christian Petersen

Russell Westbrook megszerezte 40. tripladupláját a szezonban, de nem lehetett elégedtet, hiszen csapata, az Oklahoma City Thunder hazai pályán kikapott a Charlotte Hornetstől 113-101-re.

A 40 pontig, 13 lepattanóig és 10 gólpasszig jutó klasszis elért egy mérföldkőig: a mérkőzésen megszerezte a 15 ezredik pontját, ezzel a Oklahoma City Thunder/Seattle SuperSonics franchise történetében a harmadik kosaras lett Gary Payton (18 207) és Kevin Durant (17 566) mögött.