A miniméretű képernyő 1,73 colos, vagyis 4,4 centiméteres képátlóval rendelkezik, 320x240 pixeles felbontást használ, és csupán a szürke szín tizenhatféle árnyalatát tudja megjelenteni. Ennek ellenére nagyon látványos okosórákat lehet köré építeni, mivel a virtuális számlap szabad változtatásához ez a minőség is bőven elegendő.
A tajvani Computex kiállításon bemutatott képernyőt elsőként a Sonostar nevű okosórában alkalmazzák, és egyik komoly előnye, hogy a gyártást követően a megrendelő igényei alapján lehet megfelelő alakúra vágni, emellett bizonyos mértékig be is hajlítható.
A Sonostar okosóra az Origón már bemutatott Pebble-höz hasonlóan androidos készülékekkel és iPhone-nal tud kommunikálni Bluetoothon keresztül. A készülék érintésérzékelő panellel is fel van szerelve, így a korábban tesztelt okosóránál kényelmesebb lehet a kezelése, ugyanakkora az e-tinta megjelenítőnek köszönhetően hosszú akkumulátoros üzemidőt biztosít.
Az okos karórán keresztül a telefon elővétele nélkül elérhető a hívásnapló, megnézhetők az üzenetek, naptárbejegyzések, kapcsolatok, vezérelhető a zenelejátszás, és az óra egy telefonkereső funkcióval is rendelkezik.