Elképesztő dráma: a 94. percben bukott hatalmasat a Honvéd az NB II-ben

CSONKA András; ZSÓRI Dániel, Budafok, Honvéd
A kispesti Balogh Norbert (j) és a budafoki Csonka András (b) a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójában játszott Budapest Honvéd-Budafoki MTE mérkőzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2021. február 13-án
A labdarúgó NB II 9. fordulójában a Budapest Honvéd 2-2-es döntetlent játszott a Budafok ellen a Bozsik Stadionban.

Eseménydúsan kezdődött a mérkőzés, a 6. percben Kerezsi okos perdítésével vezetést szerzett a Honvéd, amely nem sokáig örülhetett, mert egy perccel később Horváth egy remek szóló után kiegyenlített. A 10. percben aztán 11-est kaptak a kispestiek, de Holman büntetőjét Gundel-Takács kivédte.

A második félidőt jól kezdte a Honvéd, Holman és Kocsis összjátéka után Kerezsi kapta a labdát, aki egy remek lefordulás után a rövid felsőbe lőtt, megszerezve második gólját a meccsen.

Amikor már a legtöbben elkönyvelték volna a hazai győzelmet, jött a hatalmas fordulat: a 94. percben Oláh egy szöglet után gólt fejelt,

így az utolsó pillantban pontot mentett a Budafok a Bozsik Stadionban.

Az élcsoport állása: 1. Győr 19 pont (6 győzelem), 2. Nyíregyháza 19 (5), 3. Vasas 17 (5, 20-9), 4. Kozármisleny 17 (5, 15-9), 5. Budafok 17 (5, 12-8)