Nem ment el a K&H Bank és a K&H Equities brókercég vezetője a vizsgálóbizottsági meghallgatásra. Maguk helyett egy-egy faxot küldtek fél órával az ülés kezdete előtt, melyben azt írták, hogy remélik, "az írásbeli válaszaik megfelelően pótolják a személyes meghallgatásán való részvételt". Mivel az írásbeli válaszokat is a faxszal együtt kapta meg a bizottság, ezért érdemi munka nélkül ért véget a testület ülése. Mind az Equities, mind a K&H vezérigazgatója teljesen azonos válaszokat adott Demeter Ervin bizottsági elnök írásbeli kérdéseire.
A faxon elküldött húsz válasz nélkülöz minden konkrétumot, de a bankvezetők írták is, hogy kötik őket a bank-, üzleti- és értékpapírtitkok. Így csak annyit árultak el (arra a kérdésre, hogy összefüggésben vannak-e a K&H Banknál történt lemondások, illetve felmentések a brókerbotránnyal), hogy az ügy kezdete óta kevesebb mint 20 munkavállalójuknak szűnt meg a munkaviszonya. "Természetesen több alkalmazottat is vizsgáltak az ügy kapcsán. A vizsgálat eddigi megállapításainak megfelelően vannak olyan munkavállalók, akiknél bebizonyosodott, hogy semmilyen módon nem érintettek a szabálytalanságokban, míg másokról feltételezhető, hogy annak érintettjei voltak" - olvasható egy tipikus válasz. Csupán annyi derül ki a K&H írásbeli válaszából, hogy a bank belső vizsgálata "olyan befektetési tanácsadói tranzakciókat tárt fel a brókercégnél, amelyek a belső szabályoknak, illetve a jogszabályi előírásoknak nem feleltek meg". Ezeket azonban nem részletezik.
Nem válaszoltak arra a kérdésre sem - banktitokra hivatkozva -, hogy mely cégek vettek részt Kulcsár Attila (a brókerbotrány kulcsfigurájának) szabálytalan tranzakcióiban. Csupán annyit írtak, hogy 60-70 ügyfél - cégek és magánemberek - érintett.
Egy pozitívum azért akadt a brókerbizottság mostani ülésén. A napirendben egyhangúlag sikerült megállapodniuk a tagoknak. A korábbi üléseken a megegyezés hiánya akadályozta a brókerbotrány feltárását. Most pedig a bankvezetők távolmaradása.