Nyögvenyelős győzelmet aratott Székesfehérvárott a Videototon a Haladás ellen, Terjék 84. percben lőtt gólja döntött. A vendégek az első félidő végétől emberhátrányban játszottak.

NB I, 4. forduló
Videoton - Haladás 1-0 (0-0)
Székesfehérvár, 3000 néző
vezette: Sápi
Videoton: Végh - Tímár, Pomper, Vilotic, Szlezák - Szalai T. (Usvat 30.), Csató (Leo 72.), Bekő, Komódi - Földes (Terjék 72.), Hamar
Haladás: Takács T. - Nagy G., Flavio Pim (Takács B. 73.), Juhász, Tóth P. - Kaj, Somfalvi (Leandro 43.), Némethy, Halmosi - Preisinger (Horváth A. 66.), Filipovic
gól: Terjék (84.)
sárga lap: Hamar (26.), illetve Tóth P. (19.), Filipovic (57.)
kiállítva: Tóth P. (40.)

40. perc: Usvat futott el a jobboldalon, az alapvonal közelében azonban Tóth Péter felvágta. A játékvezető sárga lapot adott a Haladás védőjének, és mivel ez már a második volt neki, a piros is előkerült.

84. perc: Usvat átadását követően Bekő lőtt a kapu előterébe, az ott álló Komódi Terjék elé tálalt, aki 10 méterről a jobb felső sarokba helyezett (1-0).

A rendkívül szervezetten védekező Haladás ellen a Videoton nehezen harcolta ki a győzelmet.