A Haladás-Újpest meccs küzdelmes, jó iramú, fordulatos volt, igazságos döntetlennel zárult.

Borsodi Liga, 13. forduló:
Haladás - Újpest 2-2 (2-1)
Szombathely, 4000 néző
vezette: Arany
Haladás: Takács T. - Nagy G., Juhász, Horváth, Leandro - Kaj, Filipovic (Takács B. 67.), Némethy - Nagy L. (Arnon 71.), Halmosi - Preisinger (Somfalvi 83.)
Újpest: Posza - Medgyesi (Poljakovic 46.), Tamási, Pető - Szélesi, Erős, Korolovszky, Dvéri (Pest 70.), Lőw - Vagner, Tokody (Galaschek 88.)
gól: Filipovic (21.), Preisinger (26.), illetve Erős (4.), Tamási (78.)
sárga lap: Filipovic (45.), Juhász (62.), Arnon (92.)

4. perc: Tokody jobboldali visszagurítása után Erős 6 méterről perdített a hálóba (0-1).

21. perc: Leandro baloldali beívelését Filipovic 5 méterről a jobb alsó sarokba fejelte (1-1).

26. perc: Nagy László lövésébe Posza belevetődött, a felperdülő labdát Preisinger fejelte közelről az üres kapuba (2-1).

78. perc: Jbboldali szöglet után Tamási kapásból lőtt 14 méterről a bal sarokba (2-2).