Ezüstérem
7
Bronzérem
6
Kemény, helyenként durvaságoktól sem mentes csatában 2-2-es döntetlent játszott a kétszer is vezetést szerző Videoton Győrben, az Arany Ászok Liga 14. fordulójának nyitányán.

Arany Ászok Liga, 14. forduló:
Győri ETO FC - Videoton FCF 2-2 (1-2)
Győr, 1000 néző
vezette: Világi
Győr: Sebők - Böjte, Stark, Geri - Németh N., Jovanovic (Varga, 59.), Kartelo, Nagy T. (Peric, 59.) - Miriuta - Nicsenko (Jäkl, 84.), Bajevski
Videoton: Turi - Pantic, Koller, Ristic - Voicu, Hercegfalvi, Tóth B., Dvéri (Tereánszki-Tóth, 63.), Kóczián - Magasföldi (Földes, 74.), Savu (Szabó T., 64.)
gól: Nicsenko (18.), Miriuta (57. - 11-esből), illetve Magasföldi (13., 24.)
kiállítva: Varga (82.)
sárga lap: Peric (80.), illetve Dvéri (55.), Tóth B. (75.)

13. perc: lábról lábbra szállt a labda a győri kapu előtt, végül Magasföldi 10 méterről, laposan lőtt a bal sarokba (0-1).

18. perc: Miriuta bal oldali szöglete után Nicsenko 5 méterről fejelt a hálóba (1-1).

24. perc: szép fehérvári támadás végén Magasföldi ugrott ki a győri védők között, majd 8 méterről a kapu jobb oldalába továbbította a labdát (1-2).

57. perc: Nagy Tamást rántotta le Voicu a 16-oson belül. A büntetőt Miriuta nagy erővel lőtte a hálóba (2-2).

82. perc: Varga hátulról szabálytalankodott az előretörő Hercegfalvival szemben, amiért piros lapot kapott.

Változatos, jó iramú játékot hozott az első félidő. A tízperces gólpárbajt a Videoton nyerte, s ezzel megérdemelten vezetett a második 45 perc előtt. Fordulás után az ETO nagy erőket mozgósított az egyenlítésért, amelyet végül egy büntetőből elért góllal sikerült megszereznie. A végig küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.