Az éllovas Liverpool 2-1-re győzött a Leicester City otthonában a labdarúgó Premier League negyedik fordulójának szombati nyitómérkőzésén.

A Liverpool az első félidőben két gólt szerzett, előbb Sadio Mané lőtt gólt, majd a brazil Firmino fejelt egy szögletet követően.

A második félidőben visszavett a Liverpool, a Vörösöknek nem is volt kaput eltaláló lövése. A liverpooliak rekordigazolása, a brazil kapus, Alisson tett arról, hogy legyenek izgalmak, egy csel után eladta a labdát, ezt követően szépített a Leicester.

Alisson örülhetett, hogy nem lett nagyobb baj a hibáját követően Forrás: AFP/Oli Scarff

A Liverpoolnak ez volt az első bekapott gólja ebben a bajnokságban. Jürgen Klopp gárdája továbbra is százszázalékos, összesített gólkülönbsége pedig 9-1.

A Liverpool az 1990/91-es szezon óta először nyerte meg első négy mérkőzését a bajnokságban.