Ezüstérem
7
Bronzérem
6
A labdarúgó NB I 6. fordulójában a címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött az újonc Vasas otthonában.

Európai kupameccsei miatt a Vasas elleni találkozót megelőzően még csak három mérkőzést játszott a Fradi az NB I-ben, de ezek közül mindet megnyerte. Az angyalföldi együttes öt forduló után négy döntetlennel és egy vereséggel állt, és hatalmas meglepetés lett volna, ha éppen az FTC ellen jött volna össze az első győzelme.

A meccs első lehetősége a Fradi előtt adódott, Traoré beadását fejelte kapu fölé Zachariassen.

A 18. percben aztán már jobban célzott a norvég középpályás, bár némi szerencséje is volt, lövése megpattant Otigba lábán és a bal felső sarokban kötött ki.

Jobban és többnyire fölényben játszott Sztanyiszlav Csercseszov csapata, de a félidő hajráját próbálta megnyomni a Vasas, amely gólt is szerzett, ám azt les miatt - teljesen jogosan - nem adta meg a játékvezető. A szünet előtt Hinora életerős szabadrúgásánál Bogdán Ádámnak kellett nagyot védenie, maradt az 1-0 az első 45 perc után.

A Fradi kezdte jobban a második félidőt, egyre nagyobb nyomás alatt tartva ellenfelét. Az 57. percben Zachariassen fejelt előrevetődve kapura, de Jova megfogta a léc alá tartó labdát, majd Laidouni szabadrúgása kerülte el kevéssel a jobb felsőt.

A 72. percben ismét Jovának kellett nagyot védenie, a Vasas kapusa bravúrral ütötte szögletre Traoré veszélyes fejesét, majd Hidi mentett a gólvonalon a mali támadó közeli lövésénél.

A hajrára több támadóját is becserélte Kuttor Attila, de a Fradi továbbra is irányította a játékot és negyedik meccsét is megnyerte az NB I-ben.