15:30VívásNeisser Loyola-Gergely Siklosi
19:30VízilabdaFranciaország-Magyarország
HUNFucsovics Márton | Marozsán Fábián
20:00TeniszTallon Griekspoor/Wesley Koolhof-Marton Fucsovics/Fabian Marozsan
NyílNyíl
Újabb rekordáron, 2,25 millió dollárért (694,3 millió forint) kelt el a hétszeres Super Bowl-győztes Tom Brady egyik sportkártyája.

A korábbi csúcsot is a 43 éves legendás játékos újonckártyája tartotta azzal, hogy egy hónapja 1,32 millió dollárt fizettek érte. Korábban ennyit még nem adtak a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő játékost megörökítő képért.

Az új rekordösszeget is egy olyan kártyáért ajánlották, amely Brady újonc szezonjában került piacra, mindössze 100 darab készült belőle és az irányító saját kézjegyével látta el.

Brady pályafutása első húsz évében a New England Patriotsban játszott, itt hat bajnoki címet nyert, majd eligazolt a Tampa Bay Buccaneershez, amellyel rögtön első idényben, karrierje során hetedik alkalommal elhódította a Vince Lombardi-trófeát. A február 7-i döntőben a Kansas City Chiefset győzte le hazai pályán a floridai gárda.