Kiváló játékkal vezette drámai győzelemre a csapatát Juhász Dorka

Minnesota Lynx v Seattle Storm GettyImageRank1 18-19 Years Basketball - Sport Looking USA Washington State Seattle Passing - Sport Photography Climate Pledge Arena WNBA Minnesota Lynx Seattle Storm - Basketball Team Women's Basketball Topix Bestof Match -
SEATTLE, WASHINGTON - JUNE 29: Dorka Juhasz #14 of the Minnesota Lynx looks to pass while pressed by Sami Whitcomb #32 and Ivana Dojkic #18 of the Seattle Storm during the third quarter at Climate Pledge Arena on June 29, 2023 in Seattle, Washington. Steph Chambers/Getty Images/AFP (Photo by Steph Chambers / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
Juhász Dorka csapata, a Minnesota Lynx hosszabbítás után, drámai hajrában, az utolsó másodpercekben szerzett kosárral 99-97-es győzelmet aratott a Seattle Storm vendégeként az észak-amerikai női kosárlabdaliga (WNBA) csütörtöki játéknapján.

A liga honlapja szerint a magyar játékos a kezdőcsapat tagjaként 31 percet töltött a pályán, és ezalatt 11 pont, 8 lepattanó és 3 gólpassz került a neve mellé.

A Minnesota győzelmi mutatója immár hat győzelem és kilenc vereség, ezzel a 12 csapatos mezőny 8. helyén áll.

A két gárda kedden Minnesotában is összecsapott, akkor 104-93-as hazai siker született, melyből Juhász 10 ponttal és 12 lepattanóval vette ki a részét.