Aki sikeresen teljesíti a játékprogram valamennyi pályáját, elnyeri azt a jogot, hogy a Tienanmen téren, Peking központjában felkeresse az 1976-ban elhunyt Mao Ce-tung mauzóleumát, ahol a kommunista Kínát megteremtő párt egykori vezetője nyugszik. A játék főszereplője Lej Feng, a négy évtizeddel ezelőtt kibontakozott kínai "kulturális forradalom" idején dicsőített maoista hős, aki az illem hirdetőjeként tért vissza a közelmúltban a kínai nyilvánosságba.
Lej Feng, a népi hős
A kínai Népi Felszabadító Hadsereg fiatal katonája 1962-ben szolgálat közben autóbaleset áldozata lett. Halála után közzétett naplójában Mao elnököt dicsőítette, továbbá azt írta, hogy "kis csavar" akar lenni a forradalom gépezetében. A napló bőségesen részletezi Lej Fengnek a bajtársai és a nép szolgálatában végrehajtott különböző kisebb-nagyobb önfeláldozó tetteit. Az 1966-ban kezdődött, tíz évig tartó "kulturális forradalomban" Lej Feng szellemét számos tömegkampányban hirdették és tevékenységét példaként állították a kínaiak százmilliói elé.
Mao halála és az ő példátlan személyi kultusza által jellemzett "kulturális forradalom" bukása után Lej Feng neve és szelleme egy időre kiment a divatból, de később ismét felhasználta a hatalom. Az Új Kína hírügynökség jelentése szerint az utóbbi időben internetes játékhősként tért vissza, azzal a feladattal, hogy a jólneveltség mintája legyen. A Shanda Entertainment nevű kínai internetes mamutcég által kifejlesztett játék neve: "Tanuljunk Lej Feng elvtárstól!". A régi maoista jelszó alatt azonban új tartalom bújik meg, a cél a kommunista hatalom által ártalmas hatásúnak tekintett internetes játékok ellensúlyozása.