Mindvégig óriási taktikai csatát hozott a Megyeri úti találkozó. A helyzeteit jobban  kihasználó Újpest megérdemelten nyert.

Borsodi Liga, 11. forduló
Újpest - Videoton 2-0 (0-0)
Megyeri út, 4000 néző
vezette: Kiss B.
Újpest: Posza - Szélesi, Korolovszky (Poljakovic, a 46.), Tamási, Pető - Erős, Kunzo, Dvéri, Lőw - Tokody (Herczeg, 60.), Vagner (Galaschek, 90.)
Videoton: Végh - Kovács B., Pomper, Vilotic, Szlezák - Szalai (Tímár, 86.), Némedi, Komódi, Bekő - Földes, Gajic (Hamar, 69., Leo, 75.)
gól: Vagner (67.), Lőw (93.)
sárga lap: Pető (16.), Tokody (28.), Korolovszky (30.), illetve Kovács B. (53.), Szalai (58.)

37. perc: Kovács Béla jobboldali beadása megpattant Petőn és Tamási csak a kapu torkából tudott felszabadítani Gajic elől.

41. perc: Erős jobb oldali beadását röviden mentették a vendégek, a labda Vagner elé került, aki 8 méterről, óriási helyzetben a védőfalba lőtt.

58. perc: Pomper cselezgetett az újpesti 16-oson, váratlanul lőtt, a bal felső sarokra tartó labdát Posza bravúrral ütötte szögletre.

67. perc: Vagner a Videoton térfelének közepéről indult és két cselt követően, 18 méterről laposan a jobb sarokba lőtt (1-0).

84. perc: Pomper ívelt előre, a labdára Komódi rajtolt, aki betört a 16-oson belülre, ahol lerántották. A büntetőt Pomper a kapu közepére lőtte, és bár Posza elmozdult, lábbal így is hárítani tudott.

93. perc: Erős még az újpesti térfélről remek ütemben indította Lőwöt, aki betört a Videoton 16-osára, majd 8 méterről a bal sarokba helyezett (2-0).