Ezüstérem
7
Bronzérem
6
Az első félidőben gyenge volt az iram. A Zalaegerszegnek volt több helyzete, de ekkor még nem sikerült a gólszerzés. Szünet után emelkedett a játék színvonala, a hazaiak fölénye gólokban is megmutatkozott és megérdemelten nyertek.

Borsodi Liga, 12. forduló
Zalaegerszeg - Ferencváros 2-0 (0-0)
Zalaegerszeg, 8500 néző
vezette: Hanacsek
ZTE: Turi - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Szamosi - Babati (Nagy L., 28.), Molnár, Balog, Egressy (Róth, 93.) - Kenesei (Sabo, 89.), Waltner
FTC: Szűcs - Lipcsei - Hrutka, Nagy N. - Pinte, Szabó T., Cheregi, Zombori (Vén, 60.), Szkukalek - Jovic (Jancula, 78.), Horváth (Fülöp, 46.)
gól: Nagy L. (47.), Kenesei (73.)
kiállítva: Szűcs L. (80.)
sárga lap: Waltner (18.), Csóka (57.), illetve Jovic (42.)

47. perc: Egressy beadása után Molnár Balázs nem találta el a labdát, amely így labda Nagy Lajos elé perdült, aki 8 méterről a bal sarokba lőtt (1-0).

73. perc: A védőkről lecsorgó labdával Kenesei kapura fordult és 15 méterről a bal alsó sarokba pörgetett (2-0).

80. perc: Szűcs Lajos messze kifutott kapujából, de nem érte el a labdát és fellökte Waltnert. A játékvezető kiállította a ferencvárosi kapust és mivel Csank Jánosnak már nem volt több cserelehetősége, a pályán lévők közül Fülöp állt Szűcs helyére.