Kulaccsal dobálta meg az őt filmező motorost az olasz bringás - videó

cycling Horizontal
Italian cyclist Alberto Bettiol from EF Education - Easypost team wears the leaders Ochre Jersey after stage one of the Tour Down Under UCI cycling event in Adelaide on January 18, 2023. (Photo by Brenton EDWARDS / AFP) / -- IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE - STRICTLY NO COMMERCIAL USE --
Felháborodott az EF olasz versenyzője, Alberto Bettiol, amikor technikai prblémái közepette kamerázták az ausztrál körversen, a Tour Down Under második szakaszán.

Bettiol megnyerte az első szakaszt, a prológot, de a másodikon technikai problémái akadtak a cél eőltt 11 kilométerrel. Bettiol annyira bepöccent, amikor megállt mellette a motoros operatőr,hogy kulaccsal kezdte dobálni a motorost, aki tovább is gurult inkább.

A 29 éves olasz nyert már szakaszt a Girón 2021-ben, de tavaly akkor került reflektorfénybe, amikor a svájci körön győztesként ünnepeltette magát, miközben a győztes már jóval korábban áthaladt a célvonalon.