Ezüstérem
7
Bronzérem
6
Rendkívül mérsékelt első félidőt követően a másodikban már nem lehetett panasz a játékra. A veszélyes ellentámadásokkal operáló Sopron győzelme teljesen megérdemelt.

Borsodi Liga, 9. forduló
Kispest-Honvéd - Matáv Sopron 1-3 (0-1)
Bozsik-stadion, 1000 néző, V: Arany
Kispest: Tóth J. - Téger, Lőrinc, Aranyos - Balint (Borgulya 68.), Dubecz, Pintér, Kovács B. (Németh 46.), Piroska (Goncalves 71.) - Faragó, Sasu
Sopron: Horváth T. - Vincze G., Szabados, Horváth R., Salagean (Bausz 80.) - Orabinec, Bócz (Perger 36.), Somogyi, Tóth I. (Varga 65.) - Sira, Tóth M.
gól: Sasu (71.), illetve Sira (3., 79.), Szabados (64.)
sárga lap: Vincze (59.)

3. perc: Tóth Mihály cselezgetett a kispesti térfél közepén, majd jó ütemben tálalt a baloldalon teljesen egyedül maradt Sira elé, aki átvette a labdát, s 13 méterről a jobb sarokba lőtt (0-1).

29. perc: Egy kapu előtti kavarodás után ide-oda pattogott a labda, majd Piroska elé került, aki 14 méterről a felső kapufát találta el.

35. perc: Somogyi a felezővonalról mesteri labdával ugratta ki Tóth Mihályt, aki egyedül vezethette a labdát a Kispest kapujára, de 14 méteres lövését vetődve hárította a kispesti kapus.

54. perc: Tóth Mihály. a 16-os jobboldali sarkáról Perger elé továbbított, aki óriási helyzetben Tóth Józsefet találta el.

64. perc: Tóth Mihály a felezővonalnál kiugratta Sirát, aki egyedül törhetett kapura, lövése után Tóth Józsefről kiperdült a labda, amelyet az érkező Szabados 5 méterről az üres kapuba gurított (0-2).

71. perc: Dubecz beívelését röviden mentették a védők, a labda Sasu elé került, aki a balösszekötő helyéről, 13 méterről a bal sarokba helyezett (1-2).

79. perc: Somogyi bal oldali szabadrúgását Horváth Róbert továbbfejelte, és a berobbanó Sira 7 méterről a léc alá bólintott (1-3).