A Ferencváros a megilletődött Haladással szemben szinte tetszés szerint érte el góljait, szünet után teljesen felőrölte a vendégcsapat addig is csekély ellenállását.

Ferencváros-Haladás 5-0 (1-0)
Üllői út, 4000 néző
vezette: Megyebíró
Ferencváros: Szűcs - Vukmir (Balog, 77.), Dragóner, Gyepes - Kriston, Kapic, Lipcsei (Vén, 71.), Szkukalek - Pinte (Jovic, 69.), Gera, Penksa
Haladás: Takács - Juhász, Flavio Pim, Szekér, Leandro - Jankovic, Filipovic, Némethy, Németh (Tóth P., 61.) - Preisinger (Lukács, 46.), Halmosi
gól: Kriston (10.), Gera (55.), Lipcsei (57.), Kapic (69.), Penksa (81.)
sárga lap: Flavio Pim (15.), Juhász (18.), Tóth P. (71.)

10. perc: Gera jó ütemben kiugratta Kristont, aki néhány lépés után a jobbösszekötő helyéről, 12 m-ről a kivetődő Takács hasa alatt a kapu közepébe helyezett (1-0).

19. perc: Gera 18 m-es, a jobb alsó sarokra tartó szabadrúgását Takács bravúros mozdulattal szögletre tornázta.

44. perc: Gyepes a felezővonalnál kapott labdával hosszú vágtába kezdett, majd a teljesen egyedül maradt Pinte elé tálalt, de a csatár nagy helyzetben a bal sarok mellé lőtt.

55. perc: Pinte a felezővonalnál szerzett labdát, meglódult vele, majd jó ütemben tálalt a védők közül kilépő Gera elé, s a középcsatár 10 m-ről a jobb sarokba gurított (2-0).

57. perc: Penksa még a saját térfeléről indította Lipcseit, aki a felezővonaltól a 16-osig robogott, ott kicselezte Szekért, majd Takács mellett laposan a kapu közepébe lőtt (3-0).

69. perc: jobb oldali ferencvárosi szögletet követően Kapic éles szögből a jobb sarokba bólintott (4-0).

81. perc: jobb oldali ferencvárosi támadás végén Kriston középre ívelt, s Penksa a kapujából feleslegesen kifutó Takács felett a kapu közepébe fejelt (5-0).