Ezüstérem
7
Bronzérem
6
A Szombathelyi Haladás 3-3-as döntetlent ért el a vendég Győr ellen a labdarúgó NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így a mezőnyben egyedüliként továbbra is nyeretlen a bajnokságban.

Soproni Liga, 9. forduló:
Szombathelyi Haladás - Győri ETO FC 3-3 (1-2)
Szombathely, 2500 néző
v.: Iványi
Haladás: Rózsa - Schimmer, Guzmics, Lengyel, Tóth P. - Irhás (Lattenstein, 87.), Molnár, Sipos - Nagy G., Kenesei, Oross (Obric, 55.)
Győr: Stevanovic - Tokody, Fehér Z., Djordjevic, Szabó O. - Kiss M. (Trajkovic, 32.), Pilibaitis, Koltai, Ganugrava (Junior, 56.) - Bouguerra (Copa, 80.), Aleksidze
gól: Sipos (12.), Lengyel (48.), Schimmer (69.), illetve Pilibaitis (4.), Trajkovic (40.), Aleksidze (46.)
sárga lap: Lengyel (20.), Kenesei (76.), Sipos (89.), illetve Pilibaitis (54.), Aleksidze (64.), Djordjevic (70.)

Gyors gólváltásokkal kezdtek a csapatok, Pilibaitis fejesére Sipos óriási bombagóllal válaszolt, majd a félidő végén Trajkovic ismét a Győrt juttatta előnyhöz. Sőt, ha Koltai nem rontja el ziccerét, a vendégek akár kétgólos előnnyel vonulhattak volna az öltözőbe.

A 3-1-es eredményt szünet után sikerült kiharcolni, Bugerra a jobb szélen megiramodott, az őt akadályozni akaró Sipos lepattant róla, a középre adott labdát Aleksidze átvette, majd 15 méterről a bal alsóba lőtte.

Szinte azonnal válaszolt a Haladás, kenesei szabadrúgását Lengyel csúsztatta 4 méterről a kapuba. Majd Schimmer villant, aki a 69. percben ballal fantasztikus nagy gólt ragasztott a bal felsőbe (3-3).

Az utolsó 20 percben már az történt, amit a Haladás akart, sőt, a 72. percben Kenesei szabadrúgása csúnyán kipattant Stevanovicról, az érkező Nagy a kapuba lőtt, de a játékvezető teljesen érthetetlen módon nem adta meg a gólt, pedig se les, se szabálytalanság nem előzte meg az akciót.

A 81. percben Kenesei passzát Nagy csúnyán az égbe lőtte közelről, négy perc múlva ismét Nagy próbálkozhatott, ezúttal egy sprint után 16 méterről lőtt, a vetődő Stevanovic védett.