Megszórta ellenfelét a Manchester City

fbl Horizontal
Manchester City's Portuguese midfielder Bernardo Silva (C) celebrates with team-mates after scoring their second goal during the English Premier League football match between Manchester City and Burnley at the Etihad Stadium in Manchester, north west England, on October 20, 2018. (Photo by Lindsey PARNABY / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /
A Manchester City hazai pályán 5-0-ra győzött a Burnley ellen a Premier League kilencedik fordulójában, szombaton.

A hazaiak Sergio Agüero góljával szerezték meg a vezetést a mérkőzés elején, majd a második félidőben Bernardo Silva és Fernandinho talált be egy perc különbséggel. A negyediket Rijad Mahrez, az ötödiket Leroy Sané lőtte a hajrában.

Simán nyert a Manchester City Forrás: AFP/Lindsey Parnaby

A győzelmen túl örömteli hír Pep Guardiola vezetőedző számára, hogy hosszú kihagyás után visszatért Kevin de Bruyne a csapatba.

A Cardiff-Fulham mérkőzésen (4-2) Ryan Sessegnon szerezte a vendégek második gólját, ezzel ő lett az első 2000 után született játékos, aki betalált a Premier League-ben.

A Liverpool Mohamed Szalah góljával idegenben 1-0-ra verte a Huddersfieldet, ezzel tartja a lépést a Manchester Cityvel.