17:35AsztaliteniszChun Ting Wong/Hoi Kem Doo-Nandor Ecseki/Dora Madarasz
19:25VívásAuriane Mallo-Breton-Eszter Muhari
19:25VívásEszter Muhari-Auriane Mallo-Breton
22:15AsztaliteniszGeorgina Pota-Xiaona Shan
NyílNyíl

Nem akármilyen ollózós gól okozta a Milan vesztét Torinóban - videó

Torino FC v SS Lazio - Serie A Andrea Belotti (Torino FC) Lorenzo De Silvestri (Torino FC) Torino FC v SS Lazio Torino-Lazio torino fc toro granata Lazio biancoazzurri Olympic Grande Torino Stadium Torino Turin serie a italia Italy football game campionat
Andrea Belotti (Torino FC) celebrate after the goal of Lorenzo De Silvestri during the Serie A football match between Torino FC and SS Lazio at Olympic Grande Torino Stadium on May 25, 2019 in Turin, Italy. Torino won 3-1 over Lazio. (Photo by Massimiliano Ferraro/NurPhoto)
Az AC Milan hiába szerezte meg a vezetést, végül 2-1-re kikapott idegenben a Torino csapatától a Serie A 5. fordulójának záró mérkőzésén.

A hazaiak két vereség után szerezték meg a harmadik győzelmüket a bajnokságban, míg a Milan pedig hiába szerezte meg a vezetést, nem tudott javítani az Internazionale ellen elveszített városi rangadó után.

A Milan vezető gólja:

Az előző idényben 22 góljával a bajnokság harmadik legeredményesebb játékosa, Krzysztof Piatek az aktuális szezonban másodszor volt eredményes, és, ahogy a Hellas Verona ellen, ezúttal is büntetőből, és egészen a 72. percig úgy tűnt, hogy ez a gól is három pontot ér majd.

Ekkor azonban aktivizálta magát a hazaiak válogatott csatára, Andrea Belotti, és két góljával négy percen belül megfordította az állást a Torino. A második találat különösen érdekesre sikerült, az olasz csatár előbb lyukat rúgott, majd felperdülő labdát a kapuba ollózta:

A meccs egyik érdekessége volt, hogy a játékvezető a 72. percben kiállította a Milan kispadon ülő cserekapusát, Pepe Reinát, aki az első hazai gól előtt vehemensen reklamált egy elmaradt szabadrúgást a torinói kapu előtt.