Szenzációs rangadót nyert a Debrecen labdarúgócsapata

Soroksár - Debrecen focimeccs
A Debrecentől sokan hengerelést várták, de Dzsudzsákék könnyen az NB II-ben ragadhatnak
A tabella első és második helyezettje, a Debrecen és a Budaörs játszotta le az NB II-es labdarúgó-bajnokság rangadóját Tatabányán. A Budaörs két alkalommal is vezetett a meccsen, de nem tudta legyőzni a tavaly még NB I-es Debrecent. A mérkőzést végül 4-3-ra nyerte meg a Debrecen.

Gyors gólokkal kezdődött a meccs. A Budaörs vezetett, de a Loki pillanatokon belül egyenlített.

Nem sokkal később a Budaörs egy hatalmas szabadrúgásgóllal újra előnyhöz jutott.

A Debrecen az első félidő hajrájában tizenegyesből egyenlített, majd a második félidőben Bódi Ádám góljával már 3-2-re a DVSC vezetett. Ezt is ki tudta egyenlíteni a Budaörs, amikor negyedórával a befejezés előtt Csiki 3-3-ra módosította az állást. De még mindig nem volt vége. A 78. percben Szatmári góljával újra a Debrecen vezetett, Dzsudzsák Balázs varázsolta oda neki a labdát.

Több gól már nem volt. A Loki ezzel a győzelemmel megerősítette vezető helyét a tabellán. A Budaörs maradt a második helyen.

Budaörsi SC-Debreceni VSC 3-4 (Pethő 6., Nyári 17., Csiki 75., ill. Szécsi 7., Bódi 36., 66. - az elsőt 11-esből, Szatmári Cs. 78.)