M4 Sport
9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati
15.00: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - BVSC-Zugló
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Vidi FC
Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Benfica
Sport 2
15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Szerbia-Oroszország
Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás 1. és 2. futam
11.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 7,5 km
15.30 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
17.30 és 18.45: Szánkó, világkupa, Calgary
Eurosport 2
9.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női szabadstílusú 15 km
12.00: Sífutás, világkupa, Beitostolen, férfi szabadstílusú 30 km
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő
19.00: Hódeszka, világkupa, félcső, Copper Mountain
20.45: Szánkó, világkupa, Calgary, csapat
23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, női kűr
Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Frosinone
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Sampdoria
Digisport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor
19.55: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam
Digisport 3
18.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manchester City | 38 | 28 | 3 | 7 | 96-34 | 62 | 91 | GY GY GY GY GY |
2. | Arsenal | 39 | 28 | 5 | 6 | 91-29 | 62 | 90 | GY GY GY GY GY |
3. | Liverpool | 38 | 24 | 4 | 10 | 86-41 | 45 | 82 | V D GY D GY |
4. | Aston Villa | 38 | 20 | 10 | 8 | 76-61 | 15 | 68 | GY D V D V |
5. | Tottenham Hotspur | 38 | 20 | 12 | 6 | 74-61 | 13 | 66 | V V GY V GY |
6. | Chelsea | 38 | 18 | 11 | 9 | 77-63 | 14 | 63 | GY GY GY GY GY |
7. | Newcastle United | 38 | 18 | 14 | 6 | 85-62 | 23 | 60 | GY GY D V GY |
8. | Manchester United | 38 | 18 | 14 | 6 | 57-58 | -1 | 60 | D V V GY GY |
9. | West Ham United | 38 | 14 | 14 | 10 | 60-74 | -14 | 52 | V D V GY V |
10. | Crystal Palace | 38 | 13 | 15 | 10 | 57-58 | -1 | 49 | GY D GY GY GY |
Spíler 1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur
Spíler 2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-FC Barcelona