Ezüstérem
7
Bronzérem
6

A tenisz botrányhőse legjobb barátja oldalán nyerte meg az Australian Opent - videó

KYRGIOS, Nick; EBDEN, Matthew
Melbourne, 2022. január 29. A győztes ausztrál Thanasi Kokkinakis (b) és honfitársa, Nick Kyrgios ünnepel a bajnoki trófeával, miután 7:5, 6:4 arányban legyőzték a szintén ausztrál Matthew Ebden és Max Purcell kettőst az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi páros versenyének döntőjében Melbourne-ben 2022. január 29-én. MTI/EPA/AAP/Dean Lewins
Nick Kyrgios és Thanasi Kokkinakis két héten át szenzációs teljesítményt bemutatva megnyerték az Australian Open férfi párosversenyét.

Az ausztrál páros hazai pályán, honfitársaik, Matthew Ebden és Max Purcell ellen 7:5, 6:4-re diadalmaskodtak a szombati döntőben. Íme a finálé legszebb pillanatai:

Az igazi showman hírében álló Kyrgios a döntő utáni győztes nyilatkozatában sem hazudtolta meg magát. "Na húzzunk az éjszakába" - mondta örömmámorban úszva.