10:20CselgáncsAbylaikhan Zhubanazar-Attila Ungvari
11:10CselgáncsRenata Zachova-Szofi Ozbas
HUNAkilov Plylyp
20:32ÖkölvívásOleksandr Khyzhniak-Pylyp Akilov
21:05VízilabdaSpanyolország-Magyarország
NyílNyíl
Átvehette volna a vezetést a Milan az olasz bajnokságban vasárnap délután, de elszalasztotta a nagy esélyt. A Napoli egy burleszkbe illő góllal vezetést szerzett, utána a Milan erejéből csak az egyenlítésre futotta. Genovában folytatódott a Juventus vesszőfutása, a Sampdoria Antonio Cassano góljával nyert a torinóiak ellen, de a találatban jelentős szerepe volt a váratlan lövést csúnyán bevédő Chimenti kapusnak is.

Az Inter palermói pontvesztésével óriási lehetőséget kapott a Milan, a piros-feketék a Napoli legyőzésével átvehették volna a vezetést a tabellán.

Ehhez képest az első félidőben sokkal jobban játszott a Napoli, a Lavezzi, Quagliarella, Hamsik trió többször is megkavarta a Milan-védelmét, amely a 13. percben kabaréba illő gólt hozott össze: Lavezzi kapott jó labdát, Oddo beragadt, így nem volt les, majd Lavezzi beadása után a rövid saroknál Oddo és Abbiati egymásnak szaladt, és miközben a Milan-játékosok a földen feküdtek, Campagnaro az üres kapuba gurított.

A gól után is a déliek maradtak támadásban, Lavezzi akrobatikus mozdulattal elengedett lövését Abbiati bravúrral tolta ki. A 26. percben az első helyzetét gólra váltotta a Milan, Ronaldinho beadását Inzaghi fejelte közelről a léc alá.

A második félidőben már fölényben játszott a Milan, de a Napoli kapusa, De Sanctis Inzaghi és Mancini eszén is túljárt, így maradt az 1-1, aminek a vendégek mellett az Inter-szurkolók is örülhettek.

A milánói meccs két gólja:

Remekeltek az alsóházi csapatok, az Atalanta 3-0-ra verte a sorstárs Livornót, a Siena legyőzte a Bolognát, a Lazio pedig Cagliariból hozta el mindhárom pontot. A Bari 1-1-et ért el a Parma ellen, a Koman Vladimir a kispadon ült, Gosztonyi András nem került a hazaiak keretébe.

A hétközben az Európa Ligából a Fulham ellenében kipottyant Juventus Genovában vedégszerepelt a forduló zárómeccsén, és bár sokáig döntetlenre állt a találkozó, Cassano zsenije és Chimenti ügyetlenkedése meghozta a Samp sikerét, a pengés megoldásai mellett hisztijeiről is elhíresült támadó lefelé csapódó lövéssel alaposan meglepte a kapust, aki beütötte a középre tartó labdát. A Samp 1995 decembere után tudta ismét legyőzni hazai pályán a Juvét, és így pontszámban beérte a negyedik helyen álló Palermót.