19:30VízilabdaFranciaország-Magyarország
HUNFucsovics Márton | Marozsán Fábián
19:30TeniszTallon Griekspoor/Wesley Koolhof-Marton Fucsovics/Fabian Marozsan
NyílNyíl
Élő:
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának hétfő esti összecsapásán az AC Milan hazai pályán 1-0-ra nyert a Torino ellen, így két nyeretlen mérkőzés után tudott újra három pontot szerezni Stefano Pioli csapata.

Az első félidőben a Milan próbálkozott többet kapura lövéssel, ráadásul többet is birtokolta a labdát a hazai együttes (55-45 százalék), így nem volt meglepetés, hogy előnybe is került:

a 25. percben Samu Castillejo átadása után Ante Rebic talált be.

(A Torino játékosai szerint szabálytalanul szerzett labdát a Milan a gól előtt, de a játékvezető, Michael Fabbri szerint nem történ semmi.)

A 44. percben debütált a Serie A-ban a Milan olasz utánpótlás-válogatott játékosa, a 20 éves Matteo Gabbia, aki a megsérült Simon Kjaer helyére állt be.

A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, amelyek közül Zlatan Ibrahimovic és Castillejo lövését érdemes kiemelni, de kaput egyik próbálkozás sem talált végül. Igaz, Gianluigi Donnarummának sem volt sok feladata. Így nem meglepő, hogy újabb gól nem esett, a Milan a Verona elleni döntetlen (1-1), és az Inter elleni vereség (4-2) után nyert újra.