10:55VívásFlora Pasztor-Jacqueline Dubrovich
13:30TeniszMarton Fucsovics-Rafael Nadal
HUNHámori Luca
17:22ÖkölvívásGrainne Walsh-Ana Hamori
19:30VízilabdaFranciaország-Magyarország
NyílNyíl
Győzelemmel ünnepelte pályafutása 250. MotoGP-futamát Valentino Rossi, aki a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíján 108. sikerét aratta. A már világbajnok Marc Márquez hibázott, és feladta a versenyt.

A királykategóriában sokáig úgy tűnt, csak a második helyért folyik a verseny, hiszen a világbajnokként az első helyről rajtoló, és gyorsan az élre álló spanyol Marc Márquez bombafavoritnak tűnt. A harmadik helyről rajtoló spanyol Jorge Lorenzo és a nyolcadik helyről egyre feljebb jövő olasz Valentino Rossi egymást előzgette a második helyért.

Az utolsó tíz körhöz érve azonban elkezdődött a bukások sorozata, amit Márquez kezdett, aki alól egy kanyarból kifelé jövet saját hibájából kicsúszott a gép. Valentino Rossi győzött, a kilencszeres vb-győztes, 35 éves olasz pilóta ezzel nagy lépést tett a géposztály második helyének megszerzése felé. Második lett a végére a rossz gumiválasztás miatt lelassuló Lorenzo, a harmadik helyre pedig a brit Bradley Smith jött fel.