M4 Sport
13.15: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém
15.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest FC
17.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Budapest Honvéd
22.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő
Sport 1
15.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Rosztov-Don - Győri Audi ETO KC
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, Váci NKSE-Buxtehuder SV
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Málaga
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Madrid | 38 | 29 | 1 | 8 | 87-26 | 61 | 95 | GY GY GY D D |
2. | Barcelona | 38 | 26 | 5 | 7 | 79-44 | 35 | 85 | V GY GY GY GY |
3. | Girona | 38 | 25 | 7 | 6 | 85-46 | 39 | 81 | GY D V GY GY |
4. | Atletico Madrid | 38 | 24 | 10 | 4 | 70-43 | 27 | 76 | GY GY GY V GY |
5. | Athletic Bilbao | 38 | 19 | 8 | 11 | 61-37 | 24 | 68 | GY D V GY GY |
6. | Real Sociedad | 38 | 16 | 10 | 12 | 51-39 | 12 | 60 | GY V GY GY V |
7. | Real Betis | 38 | 14 | 9 | 15 | 48-45 | 3 | 57 | GY GY D V D |
8. | Villarreal | 38 | 14 | 13 | 11 | 65-65 | 0 | 53 | V GY GY D D |
9. | Valencia | 38 | 13 | 15 | 10 | 40-45 | -5 | 49 | V D V V D |
10. | Deportivo Alaves | 38 | 12 | 16 | 10 | 36-46 | -10 | 46 | GY D V GY D |
Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Sevilla
21.00: Küzdősport, UFC, Gdansk
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
10.30: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Superbike-vb, Spanyolország, 1. futam
14.00 és 20.15: Sznúker, Brit Open
18.15: Műkorcsolya, GP, Moszkva
Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Bayern München
20.30: Kerékpár, pálya-Eb, Berlin
Digisport 1
11.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Lettország
15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale
Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Caen
20.30: Röplabda, női BL-selejtező, Conegliano-Békéscsaba
Digisport 3
16.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Guingamp
Spíler TV
10.25 és 10.50: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
11.25 és 11.50: Supersport300-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Watford
16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield-Manchester United
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Bromwich