Ezüstérem
7
Bronzérem
6
Döntetlent ért el az FTC a spanyol Ferrobus Mislata otthonában a nőikézilabda-Bajnokok Ligája C csoportjának 3. fordulójában. Az osztrák Hypo megverte a dán Viborgot.

C csoport, 3. forduló:
Ferrobus Mislata (spanyol) - FTC 31-31 (15-14)
A magyar góldobók: Farkas 10, Siti, Tóth E. 5-5, Pádár M. 4, Lőwy 3, Tóth T., Mravikova 2-2

Remekül kezdett a Ferencváros, és negyedóra elteltével az egyre jobb védekezésnek köszönhetően már 10-7-re vezetett. Ezt követően viszont rengeteg kiállítással sújtották a magyarokat, és a 28. percben már a hazaiaknál volt az előny.

Szünet után megint fordult a kocka. A Fradi szenzációs támadójátékkal 26-22-re elhúzott, de a Mislata hat perccel a vége előtt egyenlített. A hajrában egyik csapat sem tudta kicsikarni a győzelmet.

Harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét a Hypo. Az osztrák együttesben Balogh Bea 7, Deli Rita 2 gólt szerzett.

Hypo Niederösterreich (osztrák) - Viborg (dán) 36-26 (19-12)