10:55VívásFlora Pasztor-Jacqueline Dubrovich
13:30TeniszMarton Fucsovics-Rafael Nadal
HUNHámori Luca
17:22ÖkölvívásGrainne Walsh-Ana Hamori
19:30VízilabdaFranciaország-Magyarország
NyílNyíl
Felemásan kezdték szereplésüket az európai kézilabda kupákban érdekelt magyar csapatok.

A női Bajnokok Ligájában a Dunaferr a Ferrobus Mislata otthonában úgy kapott ki 27-20-ra, hogy a második félidő első tíz percében nem dobott gólt. A jövő vasárnap sorra kerülő visszavágón bravúr szükséges tizenhat közé jutás kiharcolásához. A párharc vesztese a folytatásban az EHF-kupában léphet pályára.

A Debrecen az EHF-kupában 34-28-ra kapott ki a portugál Madeira otthonában, a férfiaknál a Dunaferr és az Orosháza volt érdekelt ugyanebben a sorozatban. A dunaújvárosiak már a legjobb harminckettő között vannak, hiszen a hétvégén hazai pályán kétszer is fölényesen győztek a grúz Sevardeni Tbiliszi ellen (34-11 és 33-22). Az Orosháza viszont története első európai kupameccsén 34-26-ra kikapott a vendég Portovik Juzsnétól, így a jövő szombati ukrajnai visszavágó már csak formalitás.

Férfi EHF-kupa, a 32 közé jutásért, visszavágó:
Dunaferr - Sevardeni Tbiliszi (grúz) 33-22 (14-13)

A két együttes szombaton ugyancsak Dunaújvárosban találkozott, akkor 34-11-re nyertek a hazaiak.

Női EHF-kupa, a 32 közé jutásért, első mérkőzés:
Madeira (portugál) - Debrecen 34-28 (16-12)
A magyar csapatból Orbán és Szűcs emelkedett ki hét-hét góllal, a visszavágót jövő vasárnap rendezik 18 órától.