Ezüstérem
0
Bronzérem
0
A bajnokságban második Vasas hat góllal verte a harmadik FTC-t a férfivízilabda ob I szombati rangadóján.

FTC-Fisher Klíma - TEVA-VasasPlaket 7-13 (1-3, 1-2, 2-5, 3-3)

Tévés meccs lévén a közvetítésre alkalmatlan népligeti uszoda helyett a Kőér utcai Honvéd-uszodába tette át hazai mérkőzésének színhelyét a Ferencváros, amely az őszi, idegenbeli súlyos vereség (5-13) után szeretett volna visszavágni a címvédőnek.

A Vasas viszont másképp gondolta, nagyon is otthonosan játszva gyorsan elhúzott 3-0-ra. Az FTC 3-2-re felzárkózott a második negyed elején, a nagyszünetre azonban már ismét háromgólnyi volt különbség (2-5).

A folytatásban 5-3-ra még visszajött a Fradi, ám a további felzárkózási lehetőségeit elpuskázta. A Vasas ugyanakkor a háromszor is eredményes olimpiai bajnok Varga Dániel vezényletével élt az adódó alkalmakkal, s főképpen gyors lefordulásokból egyre nagyobb előnyre szert téve végül 13-7-re győzött.