A Szolnok a hatodik meccsén hatodszor győzött a vízilabda ob I-ben

A Szolnoki Dózsa továbbra is hibátlan az alapszakaszban
A férfi vízilabda ob I szombati játéknapján a Vasas változatos mérkőzésen nyert Egerben, míg a Szolnok három góllal legyőzte a vendég OSC-t.

A listavezetőként hazai medencében vízbe szálló egriek 2-0-ra, majd 5-3-ra is vezettek, az angyalföldi alakulat azonban fordítani tudott, és a negyedik negyed végén Vadovics Viktor duplájával bebiztosította győzelmét.

A Szolnoki Dózsa továbbra is hibátlan az alapszakaszban Forrás: Illyés Csaba/Szolnoki Dózsa

A másik mérkőzésen a Szolnoki Dózsa villámrajtot vett, és 4-0-ra elhúzott az első negyedben. Az OSC lassan magához tért, és a triplázó - végül négy gólig jutó - Salamon Ferenc révén a második játékrészben 5-3-ra felzárkózott. Még ebben a nyolc percben 5-5-re alakította az állást a vendégcsapat a megtorpanó házigazdákkal szemben, akik a nagyszünetre visszavették a vezetést (6-5).

A folytatásban az ismét magára találó Szolnok tartotta a hol egy, hol kétgólos előnyét, majd 8-7-nél Angyal Dániel kétszer is betalált, így eldőlt a rangadó.

A Szolnok hatodik meccsén hatodik győzelmét aratta.