Kaká, az AC Milan brazil labdarúgója bejelentette: a piros-feketéknél szeretné befejezi pályafutását.

"Nagyon boldog lennék, ha a Milanból vonulhatnék vissza. Itt mindenem megvan, ráadásul Olaszországban úgy érzem jobb játékos lettem. A világon mindössze pár olyan klub van, amely versenyezhet a Milannal, de én itt akarok maradni, egyetlen más ajánlat sem érdekel" - mondta a világbajnok klasszis, aki kedden győztes gólt szerzett az Anderlecht otthonában.

A középpályás első évében (2003/04) bajnoki címet szerzett a Milannal, ráadásul a játékosok szavazatai alapján rögtön kiérdemelte a Serie A legjobb futballistájának járó elismerést.

2005-ben a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is ezüstérmes volt a gárda, míg az UEFA szavazásán Kakát választották a szezon középpályásának a legrangosabb európai kupasorozatban.