Pontot rabolt a Milan Torinóban

504225795 AC Milan's French forward Jeremy Menez (L) fights for the ball with Torino's defender Emiliano Moretti during the Italian Serie A football match Torino Vs AC Milan on January 10, 2015 at the "Olympic Stadium" in Turin.  AFP PHOTO / MARCO BERTORE
AC Milan's French forward Jeremy Menez (L) fights for the ball with Torino's defender Emiliano Moretti during the Italian Serie A football match Torino Vs AC Milan on January 10, 2015 at the "Olympic Stadium" in Turin. AFP PHOTO / MARCO BERTORELLO
Értékes döntetlent harcolt ki a Milan Torinóban, sokáig még a győzelemre is volt esélye.

Az AS Roma elleni hősies pontszerzést idézte a Milan szombat este Torinóban.

Pippo Inzaghi csapata már a harmadik percben vezetést szerzett, igaz, ehhez az is kellett, hogy Jeremy Ménez műesését benézze Gianluca Rocchi játékvezető.

Az első félidő túlórájában aztán fordult a kocka: De Sciglio összeszedte a második sárgáját, emberhátrányba került a Milan.

A folytatásban egyre jobban beszorította őket a Toro, végül a hajrában egyenlített is, joggal: a lövési kísérletek száma 26-8 lett a Torinónak, a veszélyes támadások különbsége 54-18!

Ennek ellenére a Milan állta a sarat, immár 26 pontos, amivel akár meg is őrizheti a hetedik helyét a forduló után is.