19:25VívásEszter Muhari-Auriane Mallo-Breton
22:15AsztaliteniszGeorgina Pota-Xiaona Shan
NyílNyíl

Meglepő Lazio-vereség a 92. percben

Lazio
Diego Laxaltcelebrates after scoring goal 1-2 during the Italian Serie A football match between S.S. Lazio and Genoa at the Olympic Stadium in Rome, on february 05, 2018. (Photo by Silvia Lore/NurPhoto)
A Lazio hazai pályán meglepetésre 2–1-re kikapott a Genoától az olasz bajnokság 23. fordulójában.

A hazaiak hátrányba kerültek az 55. percben, de négy perccel később egyenlítettek. Amikor aztán már úgy tűnt, hogy marad a döntetlen, Diego Laxalt a hosszabbításban betalált. Az uruguayi középpályás korábban is lőtt egyet, de azt (videobíró segítségével) a játékvezető elvette.

Furcsa paradoxon, de a Genoának akkor megy a legjobban, ha idegenben kell játszania:

a jelenleg a 13. helyen álló csapat eddigi 24 pontjából 16-ot vendégként szerzett.