09:30TornaAszimmetrikus korlátok

CR bedobásra lőtte a szabadrúgást, majd eldöntötte a torinói derbit

fbl Horizontal
Juventus' Portuguese forward Cristiano Ronaldo (R) celebrates with Juventus' Italian defender Giorgio Chiellini after opening the scoring with a penalty kick during the Italian Serie A football match Torino vs Juventus on December 15, 2018 at the Olympic stadium in Turin. (Photo by Marco BERTORELLO / AFP)
A Juventus 1-0-ra győzött a Torino otthonában az olasz bajnokság 16. fordulójában.

A torinói derbi első félidejében nem sok minden történt, a legizgalmasabb jelenet az volt, amikor Ronaldo bedobásra lőtte a szabadrúgást.

A második félidő elejét megnyomta a Torino, de a 68. percben a csereként beállt Ichazu kapus elkaszálta Mandzukic lábát, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt a Juvénak. A labda mögé Ronaldo állt oda, aki védhetetlenül lőtt a bal alsó sarokba.

Pár perccel később Pjanic szabadrúgása után Mandzukic is gólt szerzett, csakhogy azt les miatt nem adták meg, így maradt a 0-1.

16 forduló után a Juventus előnye szinte behozhatatlannak tűnik, a még mindig veretlen csapat jelenleg 11 ponttal előzi a Napolit, amely vasárnap a Cagliarival játszik.