M4 Sport
11.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Balmazújváros-Debrecen
Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi BL, Celje - Telekom-Veszprém
20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlétio Madrid-Málaga
Sport 2
16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Barcelona
18.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Deportivo
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Madrid | 38 | 29 | 1 | 8 | 87-26 | 61 | 95 | GY GY GY D D |
2. | Barcelona | 38 | 26 | 5 | 7 | 79-44 | 35 | 85 | V GY GY GY GY |
3. | Girona | 38 | 25 | 7 | 6 | 85-46 | 39 | 81 | GY D V GY GY |
4. | Atletico Madrid | 38 | 24 | 10 | 4 | 70-43 | 27 | 76 | GY GY GY V GY |
5. | Athletic Bilbao | 38 | 19 | 8 | 11 | 61-37 | 24 | 68 | GY D V GY GY |
6. | Real Sociedad | 38 | 16 | 10 | 12 | 51-39 | 12 | 60 | GY V GY GY V |
7. | Real Betis | 38 | 14 | 9 | 15 | 48-45 | 3 | 57 | GY GY D V D |
8. | Villarreal | 38 | 14 | 13 | 11 | 65-65 | 0 | 53 | V GY GY D D |
9. | Valencia | 38 | 13 | 15 | 10 | 40-45 | -5 | 49 | V D V V D |
10. | Deportivo Alaves | 38 | 12 | 16 | 10 | 36-46 | -10 | 46 | GY D V GY D |
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
12.00: Superbike világbajnokság, Portugália, Super Pole
15.15: Kerékpár, Impanis Van Petegem Grand Prix
18.50 és 23.30: Autósport, endurance-vb, Austin
Eurosport 2
10.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach
20.30: Motorsport, FIM endurance-vb, Le Castellet Bol d'Or (24 órás)
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Orlando
Digisport 1
14.00: Tenisz, Davis Kupa, Franciaország-Szerbia
18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Verona
Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Strasbourg
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Caen
Digisport 3
14.35: Autósport, Porsche Carrera kupa, Sachsenring, 1. futam
15.10: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Füchse Berlin
16.45: Amerikaifutball, Magyarország-Szlovákia
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lille
Spíler TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Southampton
15.55: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. futam
18.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Swansea City