Élő sportközvetítések a tévében október 14-én, szombaton:
M4 Sport
9.00: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő
15.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Vasas
17.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Ferencváros
Helyezés | Versenyző | Csapat | Pont |
---|---|---|---|
1. | Max Verstappen | Oracle Red Bull Racing | 255 |
2. | Lando Norris | McLaren F1 Team | 171 |
3. | Charles Leclerc | Scuderia Ferrari | 150 |
4. | Carlos Sainz Jr. | Scuderia Ferrari | 148 |
5. | Oscar Piastri | McLaren F1 Team | 124 |
6. | Sergio Pérez | Oracle Red Bull Racing | 116 |
7. | George Russell | Mercedes-AMG | 111 |
8. | Lewis Hamilton | Mercedes-AMG | 111 |
9. | Fernando Alonso | Aston Martin Aramco F1 Team | 45 |
10. | Lance Stroll | Aston Martin Aramco F1 Team | 23 |
Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
15.45: Kézilabda, EHF Kupa-selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés, Dunaújváros-C.S.M. Roman
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Larvik
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona
Sport 2
13.30: Jégkorong, KHL, Traktor Cseljabinszk-Slovan Bratislava
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad
Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
9.15 és 10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő
14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz
16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Anglia-Irak
Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-RB Leipzig
Digisport 1
10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli
Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong
12.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
13.55: Rögbi, Bajnokok Ligája, Leinster-Montpellier
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO - Paris Saint-Germain
19.15: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Jadran Split
Digisport 3
10.45: Autósport, FIA F3, Hockenheim
11.30: K-1, Glory-sorozat, Superfight Series, Kanton
14.00: K-1, Glory-sorozat, Kanton
17.40: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Mataro-Kotor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Metz
Spíler TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Manchester City | 38 | 28 | 3 | 7 | 96-34 | 62 | 91 | GY GY GY GY GY |
2. | Arsenal | 39 | 28 | 5 | 6 | 91-29 | 62 | 90 | GY GY GY GY GY |
3. | Liverpool | 38 | 24 | 4 | 10 | 86-41 | 45 | 82 | V D GY D GY |
4. | Aston Villa | 38 | 20 | 10 | 8 | 76-61 | 15 | 68 | GY D V D V |
5. | Tottenham Hotspur | 38 | 20 | 12 | 6 | 74-61 | 13 | 66 | V V GY V GY |
6. | Chelsea | 38 | 18 | 11 | 9 | 77-63 | 14 | 63 | GY GY GY GY GY |
7. | Newcastle United | 38 | 18 | 14 | 6 | 85-62 | 23 | 60 | GY GY D V GY |
8. | Manchester United | 38 | 18 | 14 | 6 | 57-58 | -1 | 60 | D V V GY GY |
9. | West Ham United | 38 | 14 | 14 | 10 | 60-74 | -14 | 52 | V D V GY V |
10. | Crystal Palace | 38 | 13 | 15 | 10 | 57-58 | -1 | 49 | GY D GY GY GY |